Užkopti į apžvalgos bokštą

Užkopti į apžvalgos bokštą

Mindūnų apžvalgos bokštas yra iškilęs 36 m. virš Labanoro parko ir apžvelgia dešimtis unikalaus kraštovaizdžio kilometrų. Įkopti nesudėtingai gali ir vaikai, o atsiveriantys vaizdas užgniauš kvapą kiekvienam. Apžvalgos bokštas yra vos už 9 kilometrų nuo sodybos, tad jį pasieksite automobiliu per 10 minučių arba pėsčiomis per dvi ramaus pasivaikščiojimo valandas.

Pažinti kultūrinį paveldą

Pažinti kultūrinį paveldą

Molėtų apylinkėse gausu ne tik pasakiškų gamtos stebuklų, bet ir kultūrinio bei istorinio mūsų šalies paveldo. Pasirinkę jus dominančią sritį, leiskitės į gyvus kultūrinius žygius pėsčiomis ar automobiliu ir atraskite „Žydų kultūrą Molėtų krašte“, „Molėtų rajono bažnyčias“ ir „Kryžiuočių žygio objektus“ maršrutus, aplankykite istorinį Kaltanėnų kaimą, vietinę etnografinė sodybą bei tradicinių amatų centrą "Meniškas kaimas".

Statyti sniego skulptūras

Statyti sniego skulptūras

Žiemą, kai sniego lauke nestinga, vaikai gali leistis į kūrybinius žaidimus ir lavinti fantaziją statydami sniego skulptūras. Šalia namo esančios erdvės puikiai tinka vaikus stebėti jaukiai įsitaisius namuose, o patiems vaikams eksponuoti savo išskirtines skulptūras.

Išbandyti vandenlentes

Išbandyti vandenlentes

Vos 10 minučių automobiliu ir jūs jau galite leistis į nuotykius vandenlenčių parke Pastovio ežere, Molėtuose. Jei vandenlentės, arba wakeboard‘ai, jums ne naujiena – galėsite išmėginti naujus triukus, o naujokai galės lavinti koordinaciją su instruktoriaus pagalba. Daugiau informacijos rasite FLIP POINT parko tinklapyje.

Jodinėti po miškus ir pievas

Jodinėti po miškus ir pievas

Netoliese yra įsikūrę net trys žirgynai. Pasirinkite Jūsų šeimai tinkamiausią maršrutą ir leiskitės raiti tyrinėti vaizdingų kraštovaizdžių. Maršrutų sudėtingumą, trukmę ir kainas derinkite tiesiogiai su norimu žirgynu, kurio kontaktines detales suteiksime jūsų pageidavimu.

Tyrinėti vietinius muziejus

Tyrinėti vietinius muziejus

Molėtų rajone rasite vertingas kolekcijas sukaupusius ir besikeičiančias ekspozicijas pristatančius muziejus. Tarp mūsų mėgstamiausių: istoriniais automobiliais ir kitais įdomiais eksponatais stebinantis Molėtų technikos muziejus, įspūdingas Antano Truskausko gamtos ir medžioklės muziejus bei garsusis neoromantinio stiliaus Alantos dvaro muziejus. Taip pat čia įsikūrę Ežerų žvejybos muziejus, Molėtų krašto muziejus ir Molėtų krašto tradicinių amatų centras.

Aplankyti Molėtų observatoriją

Aplankyti Molėtų observatoriją

Molėtų observatorijoje ir kartu įsikūrusiame Etnokosmologijos muziejuje apsilankyti tiesiog būtina. Susipažinkite su dangaus kūnais ir atskleiskite kosmoso magiją vaikams. Rekomenduojame nepamiršti rezervuoti apsilankymo laiką kuo ankščiau, nes dangaus stebėjimo vietų kiekis ribotas, o norinčių apsilankyti visada nemažai.

Atrasti Labanoro gamtą

Atrasti Labanoro gamtą

Ne veltui Labanoro vardas žinomas kone kiekvienam Lietuvos gyventojui. Labanoro gamta išties turtinga ir nepakartojama. Todėl sudarėme sąrašą pačių įspūdingiausių vietų, kad galėtumėte pasijusti tikrais gamtos tyrinėtojais ir pažinti tokias ypatingas vietas kaip Ščiūrio ragas, Kraujelių ar Lakajos akmuo, Varniškių ąžuolas ar Joniškės liepa,  Kertuojos piliakalnis ar Triušiukų slėnis. Detalų gamtinių objektų sąrašą, jei pageidausite, pateiksime ruošdamiesi jūsų atvykimui. Ką bepasirinktumėte aplankyti, jums nebeliks abejonių, jog Molėtų krašte yra ką pamatyti.

Važinėti dviračiais po apylinkes

Važinėti dviračiais po apylinkes

Nepamirškite su savimi pasiimti dviračių, nes mėgstantiems aktyvesnį sportą paruošėme pažintinius ir mūsų pačių kurtus žygių dviračiais maršrutus. Taip galėsite pamatyti kur kas didesnę Labanoro parko dalį ir išmėginti savo bei artimųjų ištvermę. Detalius maršrutus jums pateiksime ruošdamiesi jūsų vizitui. Pažadame, kad ir kokį maršrutą bepasirinktumėte, čia patirsite nuotykių ir įsikvėpsite naujiems darbams.

Skristi virš Labanoro

Skristi virš Labanoro

Jei drąsos jums nestinga, o adrenalino kraujyje galėtų būti ir daugiau – išbandykite skrydį virš Labanoro regioninio parko miškų ir ežerų. Skristi galite mažu lėktuvu, sraigtasparniu ar oro balionu – pasirinkite savo skrydžio malonumą. Detalesnę informaciją pateiksime jūsų pageidavimu.

Skanauti etnografinius patiekalus

Skanauti etnografinius patiekalus

Turbūt retas įsivaizduoja poilsį be kulinarinių atradimų. Išbandėme įdomiausias vietas apylinkėse ir rekomenduojame geriausias. Labanoro restorane, priklausančiame Europinio kulinarinio paveldo tinklui, paragaukite sezoninių patiekalų su čia pat, girioje, užaugusiais grybais. Gaidelių sodyboje išbandykite žuvienę, rūkytas ežerų žuvis ar aukštaičių kvietinius blynus, pagamintus laikantis senųjų receptų. Na o Cepelinų gryčią gyrė netgi Užkalnis, tad apsilankyti tikrai verta.

Leistis į kelionę irklentėmis

Leistis į kelionę irklentėmis

Svečiams nemokamai siūlome net keturias Bluefin irklentes: dvi 10,8 ir dvi 12 pėdų ilgio. Jei irklenčių dar nebandėte, nenusigąskite, irtis nėra sudėtinga, tad ypatingo pasiruošimo nereikia. Parodysime jums geriausius vandens takus ir galėsite leistis į kelionę Jaurio ir aplinkiniais ežerais. Beje, mūsų turimos Cruise ir Cruise Carbon irklentės yra pripažintos vienomis geriausių pasaulyje (a, b, c, d). Just sayin' :)

Žaisti futbolą pievoje

Žaisti futbolą pievoje

Sodyboje priešais gyvenamąjį namą yra didelė, lygi pieva, kuri puikiai tinka improvizuotam futbolo žaidimui kartu su vaikais ar draugais. Jums pageidaujant pastatome mobilius vartus ir tenugali stipriausia komanda!

Plaukti baidarėmis

Plaukti baidarėmis

Išbandykite savo ir artimųjų ištvermę bei pusiausvyrą leidęsi į vieną iš daugelio vandens žygių Labanoro parko ežerais, upėmis ir upeliais. Patarsime renkantis maršrutų sudėtingumą, trukmę ir baidarių nuomotojus, o rezervacijos laiką bei kainas suderinsite tiesiogiai.

Ieškoti lobių

Ieškoti lobių

Žinome, kaip svarbu tėvams, kad vaikai turėtų, kur nukreipti savo nesutramdomą energiją. Esame sukūrę nuotaikingą orientacinį žaidimą aptvertoje sodybos teritorijoje, kurio metu jie galės pasijusti tikrais lobių ieškotojais, o jūs – mėgautis ramiu poilsiu. 

Maudytis Jaurio ežere

Maudytis Jaurio ežere

Jaurio ežero dugnas prie pat sodybos negilus, smėlėtas ir nuolat prižiūrimas. Todėl jame maudytis malonu ir gera tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ežeras yra gana nedidelis, todėl  jau vėlyvą pavasarį vanduo būna maloniai šiltas. Sodyboje turime pripučiamus plaukimo reikmenis vaikams, kad visi jaustųsi saugiai ir galėtų mėgautis poilsiu.

Atgal į sąrašą
Palaukite...

Ačiū, kad prisiregistravote!

Rezervuokite jums tinkamą laiką

Calendar is loading...
- Laisva
 
- Užimta
 
- Laukia patvirtinimo
Pasirinktos datos: ... (... naktys)
Rezervuoto laikotarpio kaina: 0,00
Suaugę *
Vaikai iki 16 m
Vaikai iki 3 m

* Privalomi laukai

Siųsti užklausą

Uždaryti

Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.