Išbandykite „JUKEBOX“ muzikos automatą

Įvairių konstrukcijų muzikiniai automatai pasilinksminimo įstaigose JAV atsirado XIX amžiaus pabaigoje, bet tikra jų populiarumo banga atsirito 1940-ųjų pradžioje kartu su rokenrolo cunamiu. Tada ir atsirado pavadinimas „Jukebox“, kildinamas iš „Juke joint“. Taip JAV pietryčiuose buvo vadinamos užeigos, kuriose buvo daug muzikos, šokių, azartinių lošimų ir alkoholio. Įdomu, kad ketvirtojo dešimtmečio viduryje net 3/4 Amerikoje pagamintų vinilo plokštelių patekdavo į „Jukebox“ muzikinius automatus.

Savo aukso amžių „Jukebox“ automatai išgyveno 1950-aisiais. Bet jau 1970-aisiais jų gamyba praktiškai išnyko dėl plačiai išplitusių nešiojamų radijo imtuvų ir audiokasečių grotuvų. O absoliuti dauguma „Jukebox“ arba tapo kolekcijų dalimi, arba rinko dulkes tarp kitų iš mados išėjusių daiktų.

XXI amžiuje kartu su vinilo plokštelėmis į madą palaipsniui grįžta ir „Jukebox“ aparatai. Jei norite turėti klasikinį „Jukebox“, yra du pasirinkimai. Jei mėgstate antikvariatą, galite nusipirkti XX amžiaus viduryje pagamintą aparatą ir jį restauruoti. Na, o jei norite suderinti tradicijas ir šiuolaikines technologijas, galite įsigyti naują klasikinį „Jukebox“ pas vieną iš dviejų pasaulyje išlikusių gamintojų – amerikiečių „Rock-Ola“ (įkurta 1927) ar britų „Sound Leisure“ (įkurta 1978).

Savo „Vinyl Long Player LP Jukebox“ 2020 metų pabaigoje įsigijome Didžiojoje Britanijoje ir atgabenome tiesiai į „Ursa Manor“. Įdomu tai, kad visi klasikiniai muzikiniai aparatai yra skirti 7 colių plokštelėms, o mes turime vienintelį pasaulyje klasikinį „Jukebox“ modelį, grojantį įprastas 12 colių plokšteles. Jų mūsų „Jukebox“ talpina net dešimt. Šis išskirtinis modelis buvo sukurtas 40-ųjų „Sound Leisure“ įkūrimo metinių proga. Kiekvienas aparatas yra surenkamas rankomis gamykloje Jorkšyre, o jo garso kokybę asmeniškai patikrina ir savo parašu patvirtina įmonės įkūrėjas p. Alan Black.

Atvykę pas mus galėsite išbandyti šį unikalų garso inžinerijos šedevrą. Mygtuko paspaudimu pasirinkite vinilo plokštelę ir „Jukebox“ nustebins jus sodriu ir šiltu analoginiu garsu bei nepakartojama šviesų ir spalvų fejerija. Prieš atvažiuodami iš mūsų kolekcijos galėsite išsirinkti plokšteles, kurių klausysitės viešnagės metu.

Sudarykite savo grojaraštį

Grojaraštyje telpa 10 plokštelių. Galite rinktis iš 30 mūsų turimų albumų. Kai kurie albumai sudaryti iš dviejų plokštelių. Norėdami pasirinkti plokštelę, pažymėkite ją varnele. Norėdami peržiūrėti plokštelės aprašymą, paspauskite ant nuotraukos.  Norėdami gauti sudarytą grojaraštį, įrašykite savo el. pašto adresą.  Atvykę į „Ursa Manor“ muzikiniame automate rasite jūsų pasirinktas plokšteles. Gero klausymosi.

  Siųsti savo pasirinkimą  Palaukite...

  Ačiū, kad prisiregistravote!

  Rezervuokite jums tinkamą laiką

  Calendar is loading...
  - Laisva
   
  - Užimta
   
  - Laukia patvirtinimo
  Pasirinktos datos: ... (... naktys)
  Rezervuoto laikotarpio kaina: 0,00
  Suaugę *
  Vaikai iki 16 m
  Vaikai iki 3 m

  * Privalomi laukai

  Siųsti užklausą

  Uždaryti

  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
  Reklaminiai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.