5 komfortiški miegamieji

5 komfortiški miegamieji

Keturi miegamieji, įrengti antrame namo aukšte, yra orientuoti į visas pasaulio šalis. Miegamuosiuose esančios patogios lovos gali būti sujungtos į dvigules arba paliktos viengulės. Penktas miegamasis su dvigule sofa-lova yra įrengtas pirmame aukšte esančiame darbo kambaryje. Papildomai, Jūsų patogumui siūlome dvi vaikiškas lovytes ir vieną sulankstomą lovą. Kokybiška pataline taip pat pasirūpiname mes.

Komfortas ištisus metus

Komfortas ištisus metus

„Ursa Manor“ pritaikyta leisti laiką su šeima ir draugais visais metų laikais. Sodybos pastatai yra suręsti iš storų rastų, kurie žiemą puikiai sulaiko šilumą, o vasarą dovanoja malonią vėsą. Name įrengtas galingas 15,4 kW aeroterminis grindų šildymas, garantuojantis komfortą net ir žvarbiausiomis žiemos naktimis. Na o vakarais ramybės ir šilumos jums suteiks didelis ir saugus židinys. Pavėsinėje sumontuoti lauko šildytuvai ir skaidrus tentai apsaugo nuo vėjo bei lietaus ar sniego, tad laiką leisti joje galėsite ir žiemą, ir vasarą.

10 km nuo Molėtų

10 km nuo Molėtų

"Ursa Manor" randasi Molėtų rajone Garneliškių kaimelyje. Įdomu, kad šis kaimelis krikšto metrikų knygose minimas nuo 1689 metų, o XVIII a. pabaigoje čia gyveno Molėtų klebonas.
Mūsų lokacija - puikus pasiekiamumo ir privatumo derinys. Tik valanda kelio nuo Vilniaus arba pusantros nuo Kauno ir jus atsiduriate autentiškos Labanoro gamtos apsuptyje. Sodyba izoliuota nuo kaimynų, bet tuo pačiu aplinkui apstu traukos objektų – nuo muziejų ir architektūros paminklų, iki gamtos stebuklų ir tiesiog vaizdingų vietų. O Molėtų kavines, parduotuves ar turgelį pasieksite vos per 10 minučių automobiliu.    

1,5 ha saugi aptverta teritorija

1,5 ha saugi aptverta teritorija

„Ursa Manor“ sodyba yra įsikūrusi Jaurio ežero pakrantėje, Labanoro regioniniame parke, 4,5 hektarų plote. Apie trečdalį šios teritorijos juosia tvora, užtikrinanti privatų ir ramų poilsį. Vidinė teritorija yra prižiūrima ištisus metus, tad galite būti ramūs dėl jūsų vaikų ar keturkojų draugų saugumo. Teritorijoje jūsų taip pat laukia vaismedžių sodas, nepakartojamo landšafto vejos ir pievos, ir prie ežero vedantis vingiuotas kanjonas.  

130 m ežero pakrantės

130 m ežero pakrantės

Natūralūs vandens telkiniai yra neatsiejama "Ursa Manor“ aplinkos dalis. Sodyba virš 130 metrų ribojasi su Jaurio ežeru. Priėjimas prie vandens yra patogus, o dugnas šalia kranto yra negilus ir smėlėtas. Prie liepto rasite valtį ir irklentes, kuriais mūsų svečiai naudojasi neatlygintinai. Iš didesnio Jaurio siauru upeliu galite patekti į mišku apaugusį mažesnį Jauriuko ežerą. Jei norėsis daugiau nuotykių, pasirinkimo turėsite į valias – 5 km spinduliu aplink sodyba tyvuliuoja virš 35 ežerų.

60 m<sup>2</sup> pavėsinė + BBQ

60 m2 pavėsinė + BBQ

Prie namo esanti 60 m2 pavėsinė leidžia mėgautis buvimu lauke, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Skaidrios užuolaidos, dengiančios pavėsinę iš visų pusių, ir infraraudonųjų spindulių šildytuvai nepalieka net menkiausio šanso vėjams ir lietui. Pavėsinę sudaro trys zonos. Barbekiu zonoje rasite grilio ir lauko virtuvės įrangą bei reikmenis, įskaitant 64 cm keraminę kepsninę. Valgomojo zonoje stovi pagal užsakymą pagamintas stalas, talpinantis iki 16 asmenų, kurį apšviečia jaukios lempučių girliandos. Poilsio zonoje ant minkštų baldų patogiai įsitaiso iki 8 asmenų, o jaukumą jiems užtikrina infraraudonųjų spindulių šildytuvai ir lempučių girliandos bei puikūs vaizdai į ežerą ar sodą.

Tradicinė rusiška pirtis

Tradicinė rusiška pirtis

Pirtis – mūsų pasididžiavimas. Ją rasite prie pat ežero, iki kurio veda medinis šlaito takas. Pirties širdis – tiesioginio kaitinimo malkinė suomiška krosnelė Aito, kurią itin vertina prisiekę garo mėgėjai. Mūsų pirtyje komfortiškai jausis keturi asmenys. Pasilepinę pirtyje ir pasinėrę į gaivų ežero vandenį, galėsite atsipalaiduoti patogiose gultuose pirties terasoje ir grožėtis už ežero ir miško besileidžiančia saule. Pirtyje įrengta dušo kabina, atskiras tualetas, mini virtuvėlė, šaldytuvas ir praustuvė. Jūsų patogumui pasirūpinsime pirties kepurėmis, rankšluosčiais, vantomis ir pirties kvapais.

170 m<sup>2</sup> gyvenamasis namas

170 m2 gyvenamasis namas

Pagrindinis rąstinis dviaukštis 170 m2 namas baigtas statyti 2020 metais. Name rasite viską, ko gali prireikti, norint pabėgti nuo greito gyvenimo tempo ir pasinerti į gamtos grožį be jokių kompromisų dėl komforto ir patogumo. Pirmame aukšte yra įrengti 50 m2 svetainė, apjungta su atviru valgomuoju, erdvi virtuvė, darbo kambarys, san. mazgas ir pagalbinė patalpa. Antrame gi aukšte yra išsidėstę keturi patogūs miegamieji ir du vonios kambariai.   

8 suaugę + 4 vaikai

8 suaugę + 4 vaikai

„Ursa Manor“ sodybą kūrėme galvodami apie didelių šeimų patogumą. Penkiuose miegamuosiuose gali patogiai apsigyventi iki 8 suaugusiųjų ir 3-4 vaikų, vienas ar du iš kurių galės miegoti vaikiškose lovytėse. Sodybą rekomenduojame ilgoms šeimos išvykoms, dideliems šeimos susitikimams, vaikų gimtadienių ar kitų progų šventimui.

Taip pat galime priimti nedidelius renginius, tokius kaip sveikatinimo stovyklos, valdybos posėdžiai ar mokymai, apsiribojant iki 8 asmenų (po du asmenis miegamajame) ar 5 asmenų (po vieną asmenį miegamajame).

Atgal į sąrašą
Palaukite...

Ačiū, kad prisiregistravote!

Rezervuokite jums tinkamą laiką

Calendar is loading...
- Laisva
 
- Užimta
 
- Laukia patvirtinimo
Pasirinktos datos: ... (... naktys)
Rezervuoto laikotarpio kaina: 0,00
Suaugę *
Vaikai iki 16 m
Vaikai iki 3 m

* Privalomi laukai

Siųsti užklausą

Uždaryti

Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.