Pasinerti į bitidės ritmą

Pasinerti į bitidės ritmą

Mūsų kaimynystėje yra įsikūręs bitynas, kuriame galite ne tik įsigyti šviežio medaus, bet ir išbandyti neįprastą bitidės terapiją. Bitidės apatinėje konstrukcijoje nuolat darbuojasi bitės, todėl, ilsintis ant čia esančių gultų, girdimas raminantis dūzgesys, juntama švelni vibracija ir gydančiomis savybėmis pasižymintis pikio aromatas. Terapija yra visiškai saugi, nes tiesiogiai su bitėmis nėra susiduriama. Daugiau informacijos rasite čia.

Pasitikti saulę darant jogą

Pasitikti saulę darant jogą

Sodyboje turime kelis patogius, neslystančius jogos kilimėlius, kuriuos pasitiesę didžiojoje pievoje ar ant liepto šalia vandens galėsite pasitikti dieną, atlikdami jūsų mėgstamą jogos treniruotę. Pasikrauti naujos energijos jus neabejotinai įkvėps atsiveriantys, įspūdingi kraštovaizdžio vaizdai.

Suptis hamake tarp beržų

Suptis hamake tarp beržų

Šalimais gyvenamojo namo auga beržų giraitė, kurioje pabūti traukia ne tik Labanoro gamtos grožis, bet ir tarp beržų kabantis hamakas. Pabūkite su savimi švelniai supami vėjo ir leiskite sau saldžiai nusnausti medžių pavėsyje.

Pusryčiauti obelų pavėsyje

Pusryčiauti obelų pavėsyje

Greta gyvenamojo namo ir pavėsinės išlaikėme autentišką, derlingą senųjų obelų sodą. Šiltais metų rytais čia galima surengti improvizuotus pusryčius ant žolės, obelų pavėsyje ir dieną pradėti romantiškai ir neįprastai.

Skaityti knygą gryname ore

Skaityti knygą gryname ore

Norėdami skaityti miesto erdvėse turite nekreipti dėmesio į triukšmą ir kitus trikdžius. Sodyboje gi priešingai – susikaupti lengva, gamtos garsai sutelkia dėmesį ir leidžia iš tiesų įsiskaityti. Tad užtenka pakloti pledą ant žolės autentiškame obelų sode ir jau galite pasinerti į įdomų siužetą. Jei savo knygą atsivežti pamirštumėte, nepergyvenkite. Surinkome nedidelę knygų kolekciją architektūros ir kelionių temomis iš Taschen, Gestalten ir kitų žymių leidyklų, tad kiekvienas atras kažką tinkamo sau.

Grožėtis saulėlydžiais

Grožėtis saulėlydžiais

Sodybos "Laukiniuose vakaruose" esantis skardis, pirties terasa ar ežero lieptas. Kurią vietą bepasirinktumėte, puikiai matysite tarytum į ežerą besileidžiančią vakaro saulę. Šis mistikos ir ramybės kupinas atsisveikinimo su saule ritualas primena, kad viskas šiame gyvenime turi pabaigą, bet kiekviena pabaiga yra tuo pačiu ir kažko pradžia. Tad leiskite sau tiesiog pabūti šio nuostabaus reginio akimirkoje.

Mėgautis pirties ritualu

Mėgautis pirties ritualu

Pirtyje ypatingą dėmesį skyrėme garo kokybei, todėl įrengėme pirties žinovų itin vertinama suomišką „Aito“ krosnelė. "Aito" yra gyva legenda. Suomijoje šią krosnelę be reikšmingų pakeitimų gamina virš 80 metų. Pasižiūrėkite, kaip švelniai ir su meile apie šią krosnelę atsiliepia patys suomiai (a) ir (b). Mūsų gi pirtelėje jums parūpinsime vantas, rankšluosčius ir žolelių arbatą, kad pirties malonumas būtų visapusiškas. Atsigaivinti galėsite nerdami į ežerą nuo medinio lieptelio, kuriuo saugiai nubėgsite iki vandens.

Rinkti grybus ir uogas

Rinkti grybus ir uogas

Nenustebkite, jei grybų ir uogų rasite dar nespėję išeiti už sodybos tvoros. Mūsų apylinkėse oras tyras, o gruntas natūraliai švarus, todėl sezono metu toli neieškant ir nepersistengiant galima smagiai prisigrybauti ir prisiuogauti. Na, o jei esate nusiteikę rimtai, galėsite laimikio ieškoti netoliese esančioje Labanoro girioje.

Degintis ežero pakrantėje

Degintis ežero pakrantėje

Dėl ypatingo reljefo ir teritorijos dydžio, „Ursa Manor“ sodybos pakrantėje galite degintis privačiai, taip kaip jums smagiausia, o prie pirties puoselėjama pievelė itin tinka maloniam poguliui saulėje. Jūsų patogumui turime keturis komfortiškus gultus, kurie puikiai tinka pirties terasoje arba šalia esančioje pievoje.

Ruošti maistą lėtai

Ruošti maistą lėtai

Lėtas maisto ruošimas, kai niekur nereikia skubėti, čia tampa tikru malonumu, kurio retai pavyksta pasimėgauti namuose. Virtuvėje yra visa šiuolaikinė buitinė technika, virtuvinė įranga, indai ir kitos būtinos smulkmenos, kad su pasimėgavimu galėtumėte ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gamybos procesas džiugintų ne ką mažiau. O erdvioje pavėsinėje rasite viską, ko gali prireikti ruošiant maistą net 64 cm skersmens keramikinėje kepsninėje. Jei norėtumėte skanauti tik ką paruošto valgio gryname ore, čia erdvės pakaks susiburti visiems artimiesiems vienu metu.

Stebėti naktinį dangų

Stebėti naktinį dangų

Esame įsikūrę išties ypatingoje, kalvotoje vietoje ežerų apsuptyje, toli nuo miesto šviesų. Ne veltui žymi Molėtų observatorija stovi vos už 5,5 km. Naktys čia giedros, o žvaigždės itin ryškios ir nuteikia mįslingai. Jūsų patogumui sodyboje turime mėgėjišką teleskopą, kurio pagalba su savo vaikais pavirsite tikrais astronomais. Vasaros naktį Grįžulo Ratų žvaigždynus stebėkite atsigulę ant pievos, o šaltesniais vakarais jaukiai įsitaisykite pavėsinėje ir nepraleiskite progos pasigrožėti žvaigždėmis.

Vaikščioti Labanoro takais

Vaikščioti Labanoro takais

Pravėdinkite nesustojant mąstyti pratusias galvas ir prisipildykite plaučius tyro oro tyrinėdami Labanoro parką pėsčiųjų takais. Esame jums paruošę ne tik žinomų pėsčiųjų takų sąrašą, bet ir mūsų pačių kurtus žygio maršrutus, leisiančius atrasti neregėtas Labanoro girios grožybes. Detalesnę informaciją suteikiame ruošiantis jūsų atvykimui.

Žvejoti ūkanotą rytą

Žvejoti ūkanotą rytą

Vietiniai sako, kad itin giliame Jauryje galima pagauti ešerį, lyną ar net lydeką. Prie liepto rasite didelę 4 metrų valtį, tad panorėjus galite žvejoti ne vieni, o kartu su artimųjų įgula. Jei susigundėte, pasiruoškite nuotykiui ir nepamirškite žvejybos reikmenis bei žvejo bilietą, kurį įsigyti galite čia.

Lepintis židinio šiluma

Lepintis židinio šiluma

Patirkite židinio liepsnos jaukumą ir įsiklausykite į raminantį degančių malkų spragsėjimą. Svetainėje įrengtame židinyje puiki oro trauka, tad degimas ne tik lengvas, bet ir itin malonus stebėti. Židinys pilnai įstiklintas, todėl galėsite šiltai ir saugiai ilsėtis. Na, o malkomis pasirūpinsime mes.

Praleisti naktį palapinėje

Praleisti naktį palapinėje

Vaikams ir jų tėvams tikrai patiks nepamirštama, garsų ir įspūdžių kupina naktis palapinėje, atokiausiame sodybos teritorijos kampelyje. Galėsite pasijusti tarsi stovyklautumėte laukinėje gamtoje ir su vaikais praleisti nepamirštamas akimirkas tarytum kine. Nepamirškite pasiimti palapinę, kilimėlius ir miegmaišius, o tinkamą vietą teritorijoje padėsime parinkti mes.

Atgal į sąrašą
Palaukite...

Ačiū, kad prisiregistravote!

Rezervuokite jums tinkamą laiką

Calendar is loading...
- Laisva
 
- Užimta
 
- Laukia patvirtinimo
Pasirinktos datos: ... (... naktys)
Rezervuoto laikotarpio kaina: 0,00
Suaugę *
Vaikai iki 16 m
Vaikai iki 3 m

* Privalomi laukai

Siųsti užklausą

Uždaryti

Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.